budownictwo ogólne
instalacje sanitarne
wentylacja-klimatyzacja
ogrzewnictwo
instalacje elektryczne
drogownictwo
prace ziemne
rozbiórka budynków

 

INŻBUD

42-200 Częstochowa
ul. Żyzna 15 L
tel./fax +4834 365 89 90
kom 0504 209 024
0504 209 025

Nasze Hobby

 

 

home

o firmie

sprzęt

kontakt

lokalizacja

 

 

Firma PUP "INŻBUD" rozpoczęła działalność w 1992 roku. Główny profil działania to szeroko pojęte usługi w ramach budownictwa ogólnego, instalacji sanitarnych, wentylacji, ogrzewnictwa, instalacji elektrycznych i drogownictwa .

Firma PUP "INŻBUD" . specjalizuje się w wykonaniu robót o skali przemysłowej na terenie całego kraju, jak również na terenie UE. Jednym z zakresów działalności firmy jest kompleksowe wykonawstwo obiektów przemysłowych.

Od początku swojej działalności firma postawiła na wysoką jakość swoich usług, oferując fachowe, bezusterkowe i przede wszystkim terminowe wykonanie zleconych robót.

Przyjęcie takiej strategii przyniosło zamierzony efekt i dziś firma PUP "INŻBUD" plasuje się w ścisłej czołówce firm średniej wielkości branży budowlanej nie tylko w rejonie Częstochowskim, ale również w całym Województwie Śląskim.

Realizując zlecone zadania, kierujemy się przede wszystkim dobrem naszego klienta, co w połączeniu z naszym doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą techniczną stanowi o jakości usług oferowanych przez naszą firmę.

Zapraszamy do współpracy.

Prezes Zarządu

 

 

Copyright 2007 B I G - D U O
za treść reklamy odpowiada zleceniodawca